Приховати сторінку ВКонтакті

І так, відтепер ВКонтакті можна приховати свою сторінку від… коротше попорядку =)

Як ми всі памятаємо, ще колись, в 2006-08 роках ВКонтакті особисті профілі були приховані від незареєстрованих користувачів, була можливість лише переглянути аватар користувача.

З часом все змінилось, десь півроку тому адміністрація змінила правила, тепер можна було налаштовувати приватність, тобто самостійно вибирати що будуть бачити незареєстровані користувачі, ті що не є друзями, і взагалі персонально для когось. Але аватар всерівно можна було переглядати.

І ось, в даний час адміністрація експерементує з можливістю приховати свою сторінку ВКнотакті. Спочатку можна було приховати від "Приховати від зовнішніх пошукових систем" або "Не показувати в пошуку".

При виборі "Приховати від зовнішніх пошукових систем" сторінку не могли переглядати пошукові боти., а при виборі  "Не показувати в пошуку" навіть зареєстровані користувачі немогли тебе знайти через пошук. Але для незареєстрованих користувачів все залишалось по старому.

Тоді напевне адміністрація поняла що впорола фігню, і змінила параметри, тепер доступні такі пункти:

(Мої налаштування –> Приватність)

Клікніть для збільшення

І якщо вибрати "Доступна лише зареєстрованим" то всі незареєстровані користувачі при вході на вашу сторінку будуть бачити щось таке:

Клікніть для збільшення

Так що вот-такі-вот справи хлопята і дівчата. Ховайтеся наздоровя =)

Теги для пошуку: Приховати сторінку ВКонтакті , Скрыть страницу ВКонтакте

 
http://online-casino.eu.com/
http://worldbookies.eu/