Захист інформації ВКонтакті


Warning: Use of undefined constant videoembedder_options - assumed 'videoembedder_options' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/budyliv/mesija.net/www/wp-content/plugins/video-embedder/video-embedder.php on line 327

МВС частенько зламують акаунти користувачів. Тепер будь-яка людина, у якої є своя сторінка в цій соціальній мережі, може заходити на сайт «ВКонтакте» по зашифрованому з’єднанню HTTPS.

При підключенні через цей протокол всі дані (у тому числі логін і пароль), які передаються між користувачем і серверами «ВКонтакте», будуть «упаковуватися» в криптографічний протокол SSL або TLS. Це забезпечить захист даних від атак, заснованих на прослуховуванні мережевого з’єднання – від сніфферських атак (перехоплення трафіку) і атак типу man-in-the-middle (втручання в канал зв’язку).

Щоб зайти в соціальну мережу через безпечний протокол, необхідно перейти за посиланням https://vk.com/settings?act=security (HTTPS спочатку посилання обов’язковий!). Після цього на сторінці «Мої Налаштування – Безпека» з’явиться поле «Використовувати захищене з’єднання (HTTPS)». У цьому полі потрібно поставити галочку.

Cоціальні мережі як «Фейсбук» та мікроблог «Твіттер» вже давно використовують шифроване з’єднання HTTPS.

vk_https

Більш детально про захист своєї сторінки ви можете прочитати тут http://www.mesija.net/yak-zahystyty-storinku-vkontakti/

2 коментарі

 1. TNTU сказав:

  Дякую за кокрисну інформацію.

  • mesija сказав:

   Радий що комусь ця інформація була корисною)
   ВКонтакті в нас більше не доступний, але загальна логіка на усіх сайтах однакова, використовуйте тільки HTTPS зєднання та двоетапну авторизацію, і буде вам щастя)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *