Захист інформації ВКонтакті

МВС частенько зламують акаунти користувачів. Тепер будь-яка людина, у якої є своя сторінка в цій соціальній мережі, може заходити на сайт «ВКонтакте» по зашифрованому з’єднанню HTTPS.

При підключенні через цей протокол всі дані (у тому числі логін і пароль), які передаються між користувачем і серверами «ВКонтакте», будуть «упаковуватися» в криптографічний протокол SSL або TLS. Це забезпечить захист даних від атак, заснованих на прослуховуванні мережевого з’єднання – від сніфферських атак (перехоплення трафіку) і атак типу man-in-the-middle (втручання в канал зв’язку).

Щоб зайти в соціальну мережу через безпечний протокол, необхідно перейти за посиланням https://vk.com/settings?act=security (HTTPS спочатку посилання обов’язковий!). Після цього на сторінці «Мої Налаштування – Безпека» з’явиться поле «Використовувати захищене з’єднання (HTTPS)». У цьому полі потрібно поставити галочку.

Cоціальні мережі як «Фейсбук» та мікроблог «Твіттер» вже давно використовують шифроване з’єднання HTTPS.

vk_https

Більш детально про захист своєї сторінки ви можете прочитати тут http://www.mesija.net/yak-zahystyty-storinku-vkontakti/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *